Regulamin forum Growatt

Regulamin i zasady panujące na forum.
Awatar użytkownika
Mariusz
Administrator
Administrator
Posty: 18
Rejestracja: 30 lis 2020, 09:13
NAZWA FIRMY: Growatt Polska

Regulamin forum Growatt

Post autor: Mariusz » 02 gru 2020, 15:44


Regulamin forum dyskusyjnegoForum istnieje by umożliwić dyskusję i wzajemną pomoc wszystkim fanom motoryzacji. Regulamin określa zasady poruszania się i użytkowania niniejszego forum. Został on stworzony by zachować na forum porządek i miłą atmosferę.
 1. Forum dostępne jest bezpłatnie.
 2. Dokładne zapoznanie się z treścią tego regulaminu jest obowiązkowe. Poświęcisz na to mniej niż 3 minuty a oszczędzi ci to komplikacji w przyszłości.
 3. Na forum istnieje zakaz zamieszczania materiałów o treści erotycznej lub pornograficznej oraz linków do nich. To jest forum o tematyce OZE.
 4. Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy serwisantów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.
 5. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.
 6. Na forum nie należy przeklinać. Zabronione jest prowadzenie osobistych kłótni, obrażanie innych użytkowników.
 7. Wszelkie skargi należy kierować do administratorów lub moderatorów forum.
 8. Wątki (tematy) należy zakładać w odpowiednich dla nich działach. Wątki założone w złych działach będą przenoszone do odpowiednich kategorii przez moderatorów.
 9. Przed założeniem tematu prosimy sprawdzić, czy podobna dyskusja już się na forum nie toczyła (pomocna tu będzie wyszukiwarka na forum - opcja "Szukaj"). Możliwe, że ktoś miał już identyczny problem i gotowe rozwiązanie już czeka. Jeśli istnieje wątek dyskusji w danym temacie, ale rozwiązania Twojego problemu nie ma, to nie zakładaj nowego tematu, tylko dopisz wiadomość w istniejącym wątku.
 10. Temat wątku powinien być odpowiednio sformułowany i powinien jednoznacznie określać treść wątku.
 11. Przy tworzeniu nowego tematu w treści wiadomości należy podać szczegółowe informacje na temat falownika (model, numer seryjny falownika, numer seryjny rejestratora danych).
 12. Jeżeli opisujemy problemy z falownikami, to należy przestrzegać zasady: jeden temat - jeden problem.
 13. Jeżeli opiszemy problem z falownikiem na forum, a rozwiązanie znajdziemy poza forum, dobrym zwyczajem jest opisanie rozwiązania w swoim temacie (za co wdzięczni będą wszyscy, którzy napotkają podobny problem w przyszłości).
 14. Udzielane na forum odpowiedzi powinny być zrozumiałe i możliwie jak najbardziej precyzyjne, jednoznaczne i wyczerpujące. Skróty myślowe mogą być błędnie zrozumiane, dlatego należy ich unikać. Należy starać się pisać zgodnie z polską ortografią i gramatyką. Posty pisane niedbale, bez znaków interpunkcyjnych, bez polskich znaków, z błędami, utrudniają zrozumienie wiadomości. Nie będziemy upominać za drobne błędy, ale wszystko ma swoje granice. Nagminne łamanie tego punktu wiąże się z ostrzeżeniami, a nieczytelne posty będą usuwane.
 15. Wątki (tematy) naruszające regulamin mogą być przez moderatorów przenoszone całkowicie usuwane (zależnie od naruszonego punktu).
 16. Wszelkie tematy zawierające dyskusje całkowicie bezsensowne i bezwartościowe, będą usuwane.
 17. Nie piszemy samymi dużymi literami, zwłaszcza w temacie wątku!
 18. Nie piszemy jednego posta pod drugim (zamiast tego używamy opcji edycji posta by dopisać dodatkową treść).
 19. Zabronione jest nieuzgodnione z administratorem rozpowszechnianie poprzez mechanizmy forum treści reklamowych (spamu). Dotyczy to w szczególności: treści wiadomości (postów), stopek wiadomości, wiadomości prywatnych (PW) oraz nazw użytkowników.
 20. Naruszenie regulaminu będzie karane upomnieniem, lub zablokowaniem konta.
 21. Forum www.forum-growatt.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i wartość merytoryczną prezentowanych na forum wypowiedzi.
 22. Zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dn. 18.07.2002, Dz.U. 144 poz. 1204 użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie ofert i wszelkiego rodzaju informacji wysyłanych przez www.forum-growatt.pl na swój adres elektroniczny. Zlecenie usunięcia danych osobowych może odbyć się poprzez przesłanie w formie pisemnej listem na adres portalu lub na adres e-mail: info@growatt.pl
 23. Użytkownik zamieszczając post wyraża nieodpłatną i nieodwołalną zgodę na publiczne udostępnienie posta przez Usługodawcę, rozpowszechnianie oraz komentowanie i nie będzie podnosił z tego tytułu żadnych roszczeń.
Pozdrawiamy i życzymy owocnych dyskusji!
Zablokowany