Założenie konta instalatora na stronie oss.growatt.com

Awatar użytkownika
Piotrek
Serwis
Serwis
Posty: 2
Rejestracja: 08 gru 2020, 08:18
NAZWA FIRMY: Growatt Polska

Założenie konta instalatora na stronie oss.growatt.com

Post autor: Piotrek » 22 gru 2020, 13:45

Do założenia konta instalatora Growatt potrzebne będą następujące dane:
Nazwa firmy, adres firmy, numer kontaktowy, adres e-mail, skan lub zdjęcie faktury za falownik, numer seryjny zainstalowanego falownika.

Strona potrzebna do rejestracji to OSS.growatt.com

Po otwarciu witryny oss.growatt.com wybierz "Rejestracja",

Obrazek

następnie wybierz pozycje "Instalator", oraz zaznacz okienko z potwierdzeniem zapoznania się z regulaminem usługi.

Obrazek

kolejne pozycje formularza wypełnij informacjami o swoim przedsiębiorstwie, pola oznaczone czerwoną kropką są obowiązkowe.

Obrazek

Ostatnia strona formularza to głównie informacje kontaktowe instalatora. W polu "pozycja" wpisz swoje stanowisko w firmie (konto instalatora może być współdzielone między pracownikami na różnych stanowiskach i z różnymi uprawnieniami.). Pole "VAT" to pozycja do wpisania numeru NIP firmy.
Jeśli jesteś podwykonawcą w polu "kontakt z dystrybutorem" wpisz zlecającego projekt. Jeśli jesteś bezpośrednim wykonawcą wpisz dane kontaktowe swojej firmy.

Obrazek

Po wybraniu "Potwierdź" zostaniesz poinformowany o zleceniu założenia konta w systemie. Odpowiedź z danymi instalatora Growatt otrzymasz na podanego e-maila kontaktowego po moderacji wniosku (wnioski moderowane są ręcznie, czas oczekiwania na akceptację bądź odrzucenie wniosku zawiera się pomiędzy 12 a 48 godzinami w dni powszednie).

Życzymy wielu sukcesów jako instalator urządzeń Growatt! :)
ODPOWIEDZ